dimax Layout


Konwersji - w sklepach i serwisach lub prospecting landing pages that are ecommerce. Mamy niezwykły zaszczyt pokazać Państwu kolejną realizację, która utwierdza t przekonaniu, iż Birmingham Recovery zapewnia projektowanie stron internetowych na najwyższym poziomie. Na przestrzeni tak obszernego okresu spotkaliśmy się z wieloma aspektami projektowania stron internetowych. Do tworzenia stron www oraz do sklepów internetowych używamy głównie platformy wp tworzenie stron www - najbardziej popularnego narzędzia do publikowania w internecie. Oferujemy kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru oraz rejestracji domen internetowych, zakupu usługi hostingowej, a także dodawania stron www do katalogów wyszukiwarek.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego portfolio stron internetowych mając nadzieję, że nasze prace zachęcą Państwa do skorzystania z naszych usług. Smarter Web Design czyli tworzenie stron INTERNET w oparciu darmowy i wydajny CMS (system zarządzania treścią) platformy WordPress. Tworzenie stron WWW oraz sklepów internetowych, responsywne projekty, projektowanie i integracja mediów społecznościowych.

Gwarantujemy skuteczne i nowoczesne metody marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W naszej ofercie: poprawa widoczności w wyszukiwarkach internetowych, kompleksowa opieka stron internet, pomoc techniczna, poligrafia reklamowa, profesjonalne zarządzanie marką. Na studiach w Krakowie doskonaliłem warsztat, by opanować takie pojęcia jak użyteczność serwisów internetowych czy e-marketing.